Andrea Kohutova

Milé deti,
prvý školský deň vám fakt nezávidím! Škola bola dosť oštara, ale treba to vydržať, nič iné vám neostáva. Zocelí vás to. Po prázdninách musí byť trochu BALANCEO😉

1.školský deň je vždy škaredé počasie! Aj príroda s vami súcití a dodá tomu náležitú pochmúrnu atmosféru. To aby vám nebolo ľúto, že musíte sedieť v ľavici namiesto na pláži.

A ako si zachovať v školskom roku BALANCEO? Netreba to brat príliš vážne a príliš nad tým špekulovať! Školu treba skončiť, je úplne jedno ako. To, či z vás “niečo bude alebo nebude” nemá so známkami nič. Ale z mojej skúsenosti, úspešní sú jednotkári (ti fakt inteligentní, nie ti bifľoši) a potom štvorkári. Takže máte na výber (s rodičmi by som to radšej nekonzultovala, je jasné, čo vám poriadia).

Náš školský systém je založený na memorovaní. Ak namiesto fotografickej pamäte oplývate skôr kreativitou a inými schopnosťami, v škole vám to nijak nepomôže, nikto to neocení a bude vás to tam frustrovať a otravovať. Ale dá sa zabaviť aj inak. Prestávky, školské akcie a výlety sú dobrá vec. V škole môžete robiť zlé a vymýšľať, lebo v tom veku vám to ešte prejde.

BALANCEO nastane až po škole. Potom môžete robiť úúúplne hocičo, byť kým chcete a mať prázdniny kedy si zmyslíte. Ale musíte mať na to guráž a odvahu!

P.S. Neviem čo toto niekedy bude čítať nejaké dieťa, ale keby náhodou… 😉 Ináč kľudne priveďte na Balanceo konzultáciu aj deti, ja si s nimi rada pokecám, pokazím ich, zdvihnem im sebavedomie, poviem im aj to čo sa vy bojíte a určite bude sranda!