About

Keď som bola malá… chcela som byť šéfka ikonickej nemeckej automobilky. Potom som vyštudovala marketing a robila som 17 rokov v reklamke. Vymýšľala som a organizovala eventy pre veľkých klientov, spoznala som kopu zaujímavých ľudí, stretla sa so svetovými celebritami. A potom v jednom momente, po 17tich rokoch, to celé prestalo dávať zmysel. Tak som rozmýšľala, čo ma ešte baví. Baví ma architektúra a dizajn, ale tak čistý a minimalistický, že tomu málokto v tejto krajine rozumie.

A stále ma bavia nemecké autá, len už ich nechcem šéfovať. Baví ma športovať, lebo pohyb je pre človeka prirodzený a zdravý. No a baví ma byť zdravá a rozumieť tomu…

Keď som bola malá… strašne som sa bála lekárov. Nič hrôzostrašné mi nikdy nebolo, bola som štandardne chorľavé decko. Lekárov sa bojím dodnes, rovnako strašne, len už som pochopila, že to nie je zbytočná hystéria, ale prirodzený inštinkt. Celý život som nejak vedome aj podvedome, hľadala spôsoby, ako sa dá byť zdravý. Pravidelne a skôr preventívne som si študovala a skúšala rôzne alternatívne a celostné metódy liečby a prístupu k zdraviu. Najlepšie sa človek naučí na vlastnej skúsenosti, nevyskúšaš, nevieš. A diagnóza sa vždy nájde, každý má občas nádchu, bolenie hlavy, zlé trávenie alebo pms syndróm. Zážitky som mala rôzne. A potom som raz objavila tradičnú čínsku medicínu.

Samozrejme som sa s mojou západne orientovanou náturou tomu asi rok bránila, ale prišlo to. V živote ma nikto nediagnostikoval 1,5h a nepýtal sa tak k veci. 5000 rokov stará veda, absolútne premakaná, komplexná a logická. A fungovalo to! Na všetko zatiaľ! Až tak, že som to začala študovať v Prahe (tiež som sa tomu pár rokov bránila, ale prišlo to). V živote sa dejú veci, situácie, náhody a tak… a keď to všetko neodignorujete, nájdete v tom aj veľa odpovedí, aj zmysel. A ja som pochopila, že popri tom všetkom, čo ma baví a čomu sa venujem sa musím nejakou formou venovať aj zdraviu. No a toto je jedna z tých foriem.

Balanceo

Ja zdravie vidím komplexne a tak nejak lifestyleovo. Zdravie je dobre sa vyspať, svieži sa zobudiť, zdravo jesť, denne športovať a byť vonku v prírode. Zdravie je ísť na dovolenku, relaxovať, mať pohodu a vedieť vypnúť hlavu. Zdravie je byť nad vecou… A keď tvrdím, že to vidím lifestylovo, tak tým myslím nie len life ale aj štýlovo, moderne, sviežo, súčasne. Lebo nie len obsah musí byť dobrý, ale aj forma. Tak verím, že toto vás bude baviť a bude sa vám to aj páčiť.

Andrea, balanCEO