V predošlom článku som písala, že som už stretla kadejakých psychopatov a šarlatánov a vyskúšala všeličo (z čistej zvedavosti a záujmu o zdravie). Ale stretla som aj zopár fakt schopných a inteligentných ľudí, ktorí ma inšpirovali a posunuli ďalej. A sem tam ma aj liečia (lebo občas je najťažšie mať nadhľad sám nad sebou).

Ono je to trochu cesta, proces, kým nájdete metódy a ľudí, ktorí vám sedia (a asi aj vy im). Všade som sa niečo naučila, niekde som sa aspoň zabavila alebo zistila, že žiadneho terapeuta nepotrebujem alebo že tomu rozumiem aj lepšie.

No a ako ho nájsť? V 1. rade začnite s tým, ideálne ešte, keď ste zdraví. Vtedy máte čas, pohodičku. Diagnózu si pri troche snahy nájdete! Každého občas bolí hlava, blbo mu trávi, hučí v ušiach alebo má migrénu, či pms syndróm (ja vám nájdem každému min 5 takých, na ktoré ste si už aj zvykli😉). No a potom hľadajte, skúšajte, študujte.

Ja som sa najviac naučila na vlastnej koži. Aj keď stojí to dosť času, energie aj peňazí.

A vlastne preto vzniklo aj Balanceo, aby som vám to vrámci týchto článkov a konzultácií trochu uľahčila, urýchlila, povedala individuálne, čo s kým a ako riešiť, kam ísť aj kam neísť a čo ani neskúšať.