Je sa zdravo a je to dráhe! My sme celkom fičali na poke a iných bowls (kadejaká ryža, quinoa, nejaké mäsko/ryba, zeleninka, klíčky, riasy, s nejakým dipom). Aj tie raňajkové bowls sa mi páčia, hlavne varené. Acai je síce fotogenickejšie než ovsenná kaša, len keby to nebolo také ľadové.

Do všetkého sa dáva avokádo, čo je fajn. Ryby majú čerstvé a dobré, ale z legislatívy je ich pár v jedálnom lístku vymenovaných, ako potenciálne karcinogénnych. K tomu asi toľko, že netreba sa plašiť a že veľa veci je o našich presvedčeniach v hlave (keď sa niečoho bojíte, tak to asi fakt nejedzte, ale jesť rybu 1-2x týždenne pochybujem že niekoho zabije).

Pije sa matcha, kombucha a smoothies s kadejakým mandľovým maslom a ináč tak bežne, hlavne všetko s ľadom.

Z americkej kozmetiky sa mi aktuálne pozdáva Paulas Choice, hlavne ich moisturising krémy s spf 30, čo je tak akurát na tvar a má to vodovú konzistenciu, čiže je to fajn aj na šport a nepotí sa vám pod tým xicht.

No a čo má bavilo asi najviac, že všetci chodia športovo oblečení po uliciach, tým pádom to má celý týždeň takú lounge atmosféru. Tenisky, elasťáky, tielko, šiltovka, sluchátka, pes a ideš. Tak vyzerá local LA-čan z vilovej štvrte. Fakt, aj na Rodeo Drive sa takto lokálni motali. Asi už vyrástli z predbiehania sa, kto má značkovejšiu kabelku a drahší nápis na mikine. Takže zo značiek okrem Nike a Adidas fičí Lululemon, Alo a aj Pink od Victorias má celkom slušne športové portfólio.

No a všetci tí trendoví sú teraz HOLISTIC LIFESTYLE, takže to riešia celostne, cez stravu, šport až po hlavu. K tomu ešte eco, bio, organic, separovať, nezabÍjať včielky, bárkto je vegán a tak.

 Na TCM majú aj školy, aj terapeutov, aj shopy a minimálne sú tak znalí, že sa toho neboja a považujú to poväčšine za kvalitnú a uznávanú medicínu, ktorá sa aplikuje v západnom svete čoraz viac.

Koho holistic health zaujíma detailnejšie, hláste sa na balanceo konzultáciu balanceo@balanceo.sk