Popri tom, že sa celý život nejakým spôsobom venujem zdraviu a zdravému životnému štýlu, sa 18 rokov živím marketingom, z toho 13 eventom. 10r dozadu to bola zábava, odvážne zadania, adekvátne budgety, výzvy, zážitky, veľké projekty. Po finančnej kríze sa tento eventový rozlet utlmil a potom nastúpil online, sociálne siete, žijeme viac virtuálne.

Tienistou stránkou event marketingu (asi aj mnohých iných) je, že všetko sa tendruje, súťaží a agentúru má každý, kto má niekde kamaráta a vie niečo vylobbovať. Ja mám takú vadu (ale môžem sa vďaka nej každé ráno pozrieť do zrkadla), že sa neviem účelovo kamarátiť s nikým. Jasné, som bratislavské decko, poznám polku mesta, ale kamarátim sa fakt len s ľuďmi na mojej vlnovej dĺžke a intelektuálnej úrovni.

No nič, realita je taká, že napriek tomu, že pri všetkej sebakritike, som na Slovensku v eventoch jedna z najlepších, kadečo aj nevylobbujem, mnohokrát dosť bez dôvodne. A jasné, že ma to vždy štve, lebo to stojí kopec energie a nie je na to riešenie. Teda vlasne je! Je..ť na to! Nebojovať s veternými mlynmi a brať to ako jasný signál, aby som čas a energiu venovala niečomu zmysluplnejšiemu, než pokryteckému vyškieraniu sa na tetky na oddeleniach nákupu v korporátoch s evidentou prezamestanosťou a nekvalifikovaným personálom.

Tak som mala zrazu voľný deň, spala som dokedy som chcela, išla som do fitka, na raňajky som si dala vývar, a potom som sa celý deň venovala veciam, ktoré ma bavia… zdraviu, Balanceu, štúdiu tradičnej čínskej medicíny, behaniu v lese, opaľovaniu sa, tráveniu času s rodinou a kamarátmi!

JBMNT! My sa vieme zabaviť aj lepšie! Prachy vždy boli, sú, aj budú! Iné veci sú podstatné! A ďakujem Marcelovi, mojim rodičom a pár ľuďom, ktorý mi vždy verili a vnášali do života pohodu!